Bal karnawałowy

Dnia 18 lutego 2017r w budynku naszej szkoły odbył się bal karnawałowy. Na gości czekała pięknie udekorowana sala, pyszne dania oraz świetna muzyka zespołu The Monsters. Przerywnikiem podczas balu był mini kabaret, w wykonaniu pewnego pana przebranego za żyda, który chciał odkupić żonę jednego z gości na sali. Za co oferował trzy kilogramy mąki, kilogram cukru, a w gratisie dwie zapałki. Śmiechu było co nie miara, cała sala uśmiała się aż do łez. Bal był niezwykle udany, co potwierdziły komplementy i gratulacje gości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za okazane wsparcie naszej działalności i naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 bal 51

 

Strona współfinansowana przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej.