Drodzy Rodzice,

Nauczanie zdalne staje się Naszą rzeczywistością.

Pragniemy poinformować, że 20 marca 2020 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało dwa nowe rozporządzenia regulujące prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych oraz określające zasady prowadzenia nauczania na odległość, a także oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 roku.

W obliczu zaistniałej sytuacji, nauczyciele naszej szkoły będą komunikować się z Państwem i uczniami w szczególności za pomocą strony internetowej (www.dubica.pl) jak również za pomocą poczty elektronicznej ( adresy zamieszczone pod tekstem) oraz komunikatorem społecznościowym Meesenger . Od środy uczniowie będą otrzymywać informację o tematach poszczególnych lekcji, które należy wpisać do przedmiotowego zeszytu i zapisać datę. Zadania i ćwiczenia do wykonania, będą podane w treści informacji, ponieważ będą to zadania, które wynikają z założeń i realizacji podstawy programowej nauczania, podlegają ocenie (taką możliwość daje nowe rozporządzenie). Proponujemy, aby dzieci zajmowały się tym w godzinach nauki szkolnej, a uzupełnione karty z zadaniami odsyłali do nauczycieli tego samego dnia, w którym odbyła się zdalna lekcja. Zwracajmy uwagę na samodzielną pracę dziecka, zawsze warto pochwalić je za trud włożony w wykonanie zadania. Pamiętajmy , że systematycznie i dobrze odrobiona praca domowa mają wpływ na powodzenie naszego dziecka, na poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

 

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą !!!

Zapytania prosimy kierować do wychowawców klas, w godzinach 800-13.3000

 

Apelujemy o współdziałanie. Bo pomoc zamiast krytykowania, zrozumienie zamiast komentowania- to ważna lekcja dla naszych dzieci. One patrzą na nas- i uczą się od nas. Oby to była dla nich dobra lekcja człowieczeństwa.

Aneta Chilimoniuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urszula Banaszczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teresa Podębska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Wojtysiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krystyna Parulska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bożena Dragan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Stawecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Danuta Kotiuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Daszczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grażyna Maryńczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Milaniuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Makaruk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marta Korszeń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Daniel Litwin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Niepogodzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Chilczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Musiałowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.